k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


(z)Vrátili jsme se! 📷

publikováno 14. 12. 2003 od k47

ad 1 = vrátili jsme se:

Možná vám to připadá nemožné, ale my VŠICHNI se navracíme zpět na scénu! Proč návrat, když jsme ani neodešli? Vážně nevím. Ale dodává nám to větší slavu a lesk. My všichni kdo jsme tu poblíž (viz fotka a ještě mnoho dalších) odtajňujeme svoje identity a ukazujeme se vám jako pouhopouzí lidé. Nijak jinak nás nemůžete vnímat. Možná nás tak nikdo nevnímá. Vážně nevím, ale chtěl jsem to říct. Jsem jen člověk, který má svoje chyby, vrtochy a nálady. Jen člověk se svými chybami a pocity. Zas se topím ve slovech.

ad 2 = černá & bílá & ta ostatní šeď

Chtěl jsem plynule změnit téma a navázat na změnu grafického provedení. Nepovedlo se mi to a tak to říkám narovinu a nezaobalené: změnil jsem grafické provedení. Asi jste si všimli, ale je to formalita, ríct to. Jak vidíte, účině jsem potřel jakékoli zhoubné barvy a pokryl jasné a kontarstní odstíny šedí. Jak to na vás zapůsobí je vaše věc, do toho se vám hrabat nebudu, ale řeknu co to mělo vyjadřovat. Vzpomínky. Ať si to každý přebere po svém, ale tady to, to je nepřeberný kopec vzpomínek. Moje stránky a ta práce na nich. Pracuju pomalu a proto je vzpomínek hodně. Taky by to mohlo připomínat noviny, staré ohořelé noviny. A to jsou zase vzpomínky. Dost už plkání. Zase se topím ve slovech.

ad 3 = fakta

Stalo se tu pár důležitých věcí, které by se slušely sdělit.

_1. Do sekce tvůrce přibyli konečně nějaké moje fotky. Možná se při pohledu na ně zasmějete, ale jsou povětšinou nezkreslené.

_2. Sekce mizzerie se vytrvale rozvíjí. Jenom je škoda, že většinu těch povídek, básní a jiných literárních výslintků píšu sám já samojediný.

_3. Se sekcí airsoft se dějou divné věci! Abych to osvětlil: spouštím stránky naší airsoftové jednotky ICTS na adrese www.icts.wz.cz. A práce je konstantní, jen výkon se dělí dvěma. Tak! Je to všem jasný? Že ne? Nedivím se. Znamená to, že většina věcí se bude sdílet ale ne všechno. Priorata budou stránky ICTS, takže na mých stránkách se to bude rozvíjet podružně a z druhé ruky. Asi tak. Ale to neznamená zádné negativum vzhledem k tomu, že se tady airsoft prakticky nerozvíjí.

ad 4 = temná stránka našich duší

Nebudeme si lhát. Nikdo není úplně čistý. Každý je zanesen bahnem civilizace, každý má svou temnou stránku - temnou stránku své duše. Nelžete si sami do očí, ničí vás to, ukažte svoje horší já, odhalte svojí vnitřní prázdnotu a touhy. Na to máte tady prostor (knihu návštěv). Tady zhmotněte, co jinde nechcete ukazovat (bez dvojsmyslů). Já jsem taky takový. Temná stránka mé duše je černá jako bezměsíčná noc a pustá jako ruiny staré továrny. Tahle horší podoba tvoří moje stránky - ta lepší spí.

Kaja47(šéf)


Zasvěcený komentář po letech:

S novým designem jsem zásadním způsobem změnil strukturu i ideu úvodníku. Teď má několik měnších částí, které souhrně neříkají nic a jednotlivě není jejich informační hodnota o tolik větší.

Chlubil jsem se novým designem, jinými mými stránkami. Byla to divná doba, myslím že jsem byl na suchu, ale umě jsem to skrýval.


14.12.2003


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+

příbuzné články:
Vrak lodi ve středu Sahary
Genesis 1. část
První věrný
Žijeme!
Hlavy strojů 📷
Ohlasy

píše k47 & hosté, kontakt: ascii@k47.cz