k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


Šílenství na prodej

publikováno 12. 9. 2005 od k47

Už jsou to víc jak 2 roky co prodávám své šílenství na stránkách kaja47.wz.cz a musím se sám sebe ptát proč? Jaký je smysl těchto stránek? Kam kráčejí? Je tu vůbec nějaký důvod, smysl nebo cíl?

Abych odpověděl, vrátím se zpátky v čase do doby, kdy se K47čka velmi pomalu & velmi bolestivě rodila. V té době byly stránky provedeny v hrubém červeno-zeleno-bílo-černém designu a koncipoval jsem je jako moje (osobní) stránky bez pevně vymezeného vymezeného zaměření. Ale pak přišla Mizzérie. Jak jsem někde psal, spatřil jsem Zjevení (nebo to byly halucinace z horka) a začal vytvářet básně a povídky, které jsem sebekriticky nazýval mizernými (jednak nebyly nijak zázračné a pak to ladilo s Mizzérií). Čas plynul, děl přibývalo, neperspektivní sekce odpadly, změnila se vizáž na černočernou nicotu a dokonce se dva autoři (Sorraja & Štoky) rozhodli obohatit zdejší pustou krajinu. Někdy tou dobou jsem přestal pojímat K47čku jako osobní stránky, ale jako centrálu lidí sdružených kolem Mizzerie, začal jsem vytvářet Stroje, grafiku, básně i celou K47čku jsem začal mechanizovat a naplňovat tematikou strojů. Tohle období jsem završil změnou názvu na K47industries, která má evokovat představu průmyslové továrny na mizerné umění.

Teď jsem prošel celou historii od začátků, až po současnost. Jaká je tedy odpověď na vyřčené otázky? Je prostá: prodávám tu své šílenství.


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+

publikováno 12. 9. 2005

příbuzné články:
DEG (zpropadená báseň, část XXII.)
Tiká ve mně časovaná bomba
Neklid
Mental-porn (Autocenzura? Ne děkuji!)
Drátem do oka a krumpáčem přes hlavu
Únava & krvácející uši

sem odkazují:
Šílenství na prodej II.
#125

píše k47 & hosté, kontakt: ascii@k47.cz