k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB

Reloaded! 2

25. 8. 2003 — k47 (CC by-nc-sa)

Je to tu zas. Zase se reloadovalo, ale tentokrát jsem to byl já a po týdnu stráveným v Jesenících jsem kompletně reloadnut a pln chutě do práce na mém webu. Tam v kraji u hranic s Pšonskem jsem si udělal v mnoha věcech jasno a celkově jsem nelenil. Napsal jsem jednu úvahu ,jednu povídku a jednu báseň a taky jsem promyslel další exces. Většinu z toho zveřejním, takže se můžete těsit.

A když jsem přijel domů, dozvěděl jsem se že Biatec na mě nezanevřel a plánuje zas něco do zrušené sekce airsoft. Tomu říkám překvapení – dělá mrtvého brouka a najednou tohle! Asi se pokořil před mojí staronovou brokovnicí SPAS 12, zastyděl se a teď bude sekat latinu„:)“.

Během svého dlouhého rozjímání na vrcholcích kopců mě zas osvítil duch všemohoucí a osvětlil mi budoucnost a ta nebude světlá a radostná.

Sekce jako PC hry, Quake3, Rammstein, referáty nemají smysl – vždy jsou totiž jiné a mnohem lepší a informačně hodnotnější stránky na kterých se dají sehnat požadované informace. To je smutný, ale stejně je tady nechám, ale rozvoj půjde dost pomalu. Mým hlavním oborem se stane sekce mizzerie, kam budu nadále přispívat svými literárními opusy. Takže jestli si chcete přečíst nějaké povídky, básně nebo úvahy jděte do Mizzerie, která teď prožívá velký nárůst a rozmach.

Zasvěcený komentář po letech:

Tenhle úvodník jsem sepsal hned po tom, co jsem se vrátil z Jeseníků. Byl to krásný kraj, plno Polaček k sežrání. Jenom je škoda, že i přes příbuznost našich jazyků si s Polačkou moc nepokecáte. Melou si tu svou a člověk si může jen domýšlet, o co jde.

Je pravda, že po tomto úvodníku web poskočil o notný kus vpřed. To víte bylo léto a všechno přímo vybízelo k horečné aktivitě.

Tady jsem poprvé vytyčil směr, kterým se bude k47čka ubírat: bude to Mizzerie. Nějakým sekcím jsem věštil zánik a za dlouhou dobu poté opravdu zanikly (Quake3, Rammstein).


28.8.2003

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz