k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


Mezníky v životě muže

publikováno 15. 10. 2006 od k47

V životě muže je několik důležitých mezníků: první chlast, první tvrdej chlast, porno, drogy, víc drog, první sex, první skupinový sex, první skutečně hromadný sex a první počítač s procesorem Core 2 Duo.

Já jsem právě dorazil do fáze poslední. Mám úplně nový počítač, poháněný procesorem Core 2 Duo + nějaké ty komponenty kolem. Musím říct, že výkonem trhá asfalt a přitom nebyl ani tak moc drahý (8,5k). To je největší změna posledních několika dnů. Ačkoli v novém stroji je i poměrně silná grafická karta, tak přesto nemám co hrát, respektive nic ně neoslovilo tak moc, abych si to sehnal, nainstaloval a hrál. Ten výkoný superstroj používám spíš na práci (na 19"lcd monitoru je radost cokoli provádět, tolik místa ach...) a možná se začnu i věnovat víc mým stránkám. Zasloužili by si to. Poslední dobou jsem tady na to nehrábnul proto, že starý komp zneschopněl a stal se z něj jenom výstavní vrak. Kvůli tomu také nadešel čas ke generační výměně hardwaru. Ale za pár dní jsem ten starý vrak za pomoci několik ran kladivem a velice sofistikovaných operací přivedl opět k životu.

Můj přístup k hraní (resp. nehraní) počítačových her změní možná až příchod Armed Assault, nástupce legendárního Flashpointu, na tuhle věc se doopravdy těším, protože jako jediná ukazuje řemeslo reálně. Všem těm střílečkám, kde se bojuje na vzdálenosti několika metrů a člověk skoro strká lauf do huby nepřátel a vojáci vydrží několik zásahů a vesele se promenádují dál, všem těmhle věcem se jenom směju.

Teď se dostávám k závažné otázce a to proč tohle všechno, pro Krista pána, píšu? Nevím. Možná jsem chtěl sdělit několik závažných poselství a to: kupte si Core 2 Duo a hrajte Armed Assault. Hmmm... pěkně blbý poselství...

kaja47 (ze řetězu utržený)


15.10.2006


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+

publikováno 15. 10. 2006

příbuzné články:
k47.cz - nový domov
Léta nultá
22/7 + 24/7 📷
Three quarks for Muster Mark 2
Three quarks for Muster Mark
Tempo

sem odkazují:
#227

píše k47 & hosté, kontakt: ascii@k47.cz