k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


Genesis 1. část

publikováno 5. 11. 2003 od k47

"A bůh (bůh je v tomto případě šéf tohoto webu Kaja47) řekl: "Budiž web" a byl web. Byl nehostinný a pustý a Bohovi bylo smutno. Povolal tedy své posly, aby jeho web zušlechtili a šířili jeho slávu za brány nebeských sítí. Jeho první tři poslové byli: M@rty, Biatec a Johny. Po nich přišli další, ale nikdy nenabyli takového významu jako prvotní Trojice. Zhostili se svého poslání s chutí, ale neosvědčili se. Nevzepřeli se sice Jeho vůli, ale nefungovali podle Jeho představ. Zavrhnuv iluze, začal Bůh pracovat sám a po nocích. Pracoval nerušeně a taky rozjímal. Přišel na to, proč jeho poslové zevlovali. Poskytl jim totiž Ráj, aby zde přebývali. Proti pobytu Trojice nic nezmohl, sám se zavázal apokalypsou, že v Ráji mohou po miliardu dní přebývat. Proto zasadil strom a prohlásil ho za chráněný; kdo se ho dotkne nebo nedej bože okusí jeho plody, bude vystrnaděn ze síní nebeských. Tak pravil a začal čekat kdo jeho zákaz poruší a poletí pryč."

Tohle se stalo už dávno a od té doby se mnoho změnilo a mnoho věcí přibylo. Jen něco málo z té záplavy nových věcí: kolektivní povídka Republika vrahů, která se pomalu rozvíjí a změní váš pohled na svět; mnoho nových povídek v sekci Mizzerie. A jak jste si jistě všimli z řádků nahoře, píšu Bibli mého webu. Já budu Bůh a jestli jste četli starý zákon, jistě víte, že Bůh byl nechutně mstivý, mocný a trestal i za blbosti. A přesně takový budu i já jako bůh :-).

Další díl Bible webu kaja47.wz.cz přijde brzy.

A jen tak na okraj: Jestli jste novými čtenáři díky masivnímu lobbysmu a reklamní masáži, kterou provádím v posledních dnech, tak vás tady vítám a doufám, že se budete "bavit". A v budoucnu možná uspořádám soutěž! Tak zůstaňte na příjmu a sledujte všechno dění kolem kaja47.wz.cz

Kaja47 - der meister


Zasvěcený komentář po letech:

Srandička, kterou jsem sepsal během jednoho dlouhého večera. Nevkusné, ale úsměvné.

Web se v té době rozvíjel tak nějak vláčně, možná tak, možná jinak, už si to moc nepamatuju. Ale pravdou je, že jsem tou dobou prováděl docela vlezlou reklamu na chatech a různých knihách návštěv.

Toto byl poslední úvodník starého designu.


5.11.2003


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+

příbuzné články:
První věrný
(z)Vrátili jsme se! 📷
Vrak lodi ve středu Sahary
Reloaded! 2
Reloaded!
Žijeme!

píše k47 & hosté, kontakt: ascii@k47.cz