k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


««« »»»

živomrtvý bloger

26. 9. 2008 — k47 (CC by-nc-sa)

Začínám se zamotávat do svých lží...

Může být bloger zároveň živý a zároveň po smrti. Samozřejmě, že může. Blogeři můžou všechno, jak je uvedeno ve stripu 669.219. Ten je starý, takže netleskejte. Dnešní nový kousek nese číslo 669.220 a je o genetických modifikacích, které se nám můžou jedou vymstít. (Potlesk)

Další velká věc: už se nám to blíží. Nám vysokoškolákům v pondělí začne škola a další díl série Mortys Arytia označovaný jako 2084 vyjde co nevidět, nejspíš v příští aktualizaci. Bude kratší, než měl původně být, textu je opravdu hodně a kdyby všechno mělo vyjít podle původních plánů, byl by 2084 mnohem delší než Anomalocaris Detrimentum. Proto bude asi lepší to rozdělit na víc kratších dílů, které by se daly publikovat v rozumných intervalech. Jenom tak na okraj: to znamená, že dílů bude ještě víc. Z původního jednoho na pět.

K oslavám (nevím jak vy, ale já to někdy určitě oslavím) vydání nové Arytmie, jsem taky připravil náladovou grafiku/koláž/mixáž/ambaláž/prostě něco stejného jména. Jenom tak mimochodem, zajímá vás, proč se to vlastně jmenuje 2084? Odpověď je tam.

vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+

štítky: #novinky «« »» #local #arytmie #stripy

publikované články:
26. 9. 2008 2084 📷
26. 9. 2008 669.220 📷

příbuzné články:
Pozdě!
Nechte krysám jejich zatracený kokain
Vyhlašuju boj!
Pár tahů perem tabletu...
Servisní šachta
Změna je život & změna je smrt

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz