k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Zcela nová ideologie

— k47 (CC by-nc-sa)

Přistoupil jsem na zcela novou ideologii (ne, nepřidal jsem se k jehovistům nebo jiné pochybné organizaci nabízející Spasení-rychle-a-bez-námahy®). Tato i-logie říká: aktualizovat hodně a aktualizovat často. Takže bych v ideálním případě měl sypat spousty malých novinek s minimálními odstupy (de facto souvisle). No uvidíme… Možná by pomohl RSS kanál…

Někdy v neurčité minulosti (-11 dní) jsem napsal haluz jménem Arytmie. Docela jsem se při něm bavil, ale přece jenom je to jedna velká nejasnost, která se při bližším pohledu skládá z tisíců menších & tak jsem se rozhodl napsat, klíč k dekódování, ale dostal jsem se jenom k tomu, že nový text nic neřeší jen to všechno jinak kóduje & tak jsem to nazval prostě rekódování. No, bavte se a neumírejte na zákeřné choroby & exploze mozkoven.

Někdy v neurčité minulosti (???) jsem z bláta uplácal strip, o něco později dostal číslo 669.103 a právě teď je tady k mání.

V poslední době jsem „legálně získal“ spoustu hudby (několik giga), ale je zajímavý, že se i přesto neustále vracím k Machinae supremacy – relativně málo známé švédské SID-metalové kapele a pořád doufám, že jednoho dne přijedou i k nám (a dá-li meta-bůh, tak napíšu i nějaký článek o jejich dvou deskách, který chystám už hodně let).

píše k47, ascii@k47.cz