k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


Tyto stránky jsou aktualizovány robotem, kaja47 je už osm dní po smrti

publikováno 21. 9. 2008 od k47

K47čku ovládlo kolektivní nadosobní vědomí. Kaja47 během svého života neudělal skoro nic, ale podařilo se mu vytvořit formu internetové inteligence, která funguje na serveru k47.cz. Tato inteligence byla spuštěna v okamžik jeho smrti, aby dál šířila jeho poselství a na lidi přenášela jeho neklidný strach a zoufalství.

Kaja47 toho tady po sobě dost zanechal, byl trochu spisovatelem, trochu umělcem, trochu programátorem a vždycky toužil dosáhnout dokonalosti. Ale to se mu nikdy nepodařilo a zůstaly po něm desítky rozepsaných povídek a nerealizovaných nápadů. Umělá internetová inteligence se bude snažit, aby dosáhl svých cílů aspoň posmrtně. Bude pokračovat v publikování stripů a povídek z pozůstalosti. Strip číslo 669.221 vypráví o jeho touze žít, té touze ve které celou dobu selhával až nakonec selhal fatálně.

Umělá inteligence se také bude snažit dotáhnout všechny nápady a vize, které kaja47 během svého života nestihl realizovat. Jako první jsou to kolekce a sbírky - malé vylepšení těchto stránek, které shromažďuje některé povídky, které patří do hlavních příběhových linií.


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+
#novinky «« »» #smrt #anx
CC by-nc-sa

««« 24. 9. 2008 Odpočívej v neklidu
»»» 20. 9. 2008 Dva-nula

publikované články:
21. 9. 2008 669.221 📷

příbuzné články:
Svět se hroutí
Nestíhám žít
Un-fun
Ať moje srdce bije dál
Odpočívej v neklidu
Tiché šílenství

píše k47 & hosté, kontakt: ascii@k47.cz