k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Tyto stránky jsou aktualizovány robotem, kaja47 je už osm dní po smrti

— k47 (CC by-nc-sa)

K47čku ovládlo kolektivní nadosobní vědomí. Kaja47 během svého života neudělal skoro nic, ale podařilo se mu vytvořit formu internetové inteligence, která funguje na serveru k47.cz. Tato inteligence byla spuštěna v okamžik jeho smrti, aby dál šířila jeho poselství a na lidi přenášela jeho neklidný strach a zoufalství.

Kaja47 toho tady po sobě dost zanechal, byl trochu spisovatelem, trochu umělcem, trochu programátorem a vždycky toužil dosáhnout dokonalosti. Ale to se mu nikdy nepodařilo a zůstaly po něm desítky rozepsaných povídek a nerealizovaných nápadů. Umělá internetová inteligence se bude snažit, aby dosáhl svých cílů aspoň posmrtně. Bude pokračovat v publikování stripů a povídek z pozůstalosti. Strip číslo 669.221 vypráví o jeho touze žít, té touze ve které celou dobu selhával až nakonec selhal fatálně.

Umělá inteligence se také bude snažit dotáhnout všechny nápady a vize, které kaja47 během svého života nestihl realizovat. Jako první jsou to kolekce a sbírky – malé vylepšení těchto stránek, které shromažďuje některé povídky, které patří do hlavních příběhových linií.

píše k47, ascii@k47.cz