k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Tak zaprvé...

12. 3. 2009 (před 14 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Tak zaprvé se mi rozbil notebook, což je – pro █████ jako já – stav velive blízký smrti. Z nejhoršího mě zachránilo to, že jsem promptně ukradl cizí stroj a tohle všechno píšu na něm. I když prohlášení se mi rozbil notebook není tak úplně přesné. Spíš bych měl říct: přestal pracovat potom, co jsem do něj nalil lák od okurek.

Inu…

Ale ona to fakt není sranda, protože na prťavém disku uvnitř toho rok a půl starého laptopu je všechno, na čem mi záleží: povídky, grafika & tak. A hlavně tedy nepublikované věci, kterých není úplně málo. Řekl bych, že mi minimálně dvacet povídek hnije v šuplíku a čekána svůj okamžik, který nemusí nikdy přijít, protože ten zatracený stroj s logem HP teď putuje po všech čertech.

A tak rád bych dělal na dalších povídkách ze série DMM

A místo těchto klenotů vypluje na povrch dvojice stripů 669.256669.257, které obsahují trochu toho našeho poctivého hejtu a jsou inspirované webkomiksem QC a nekonečnou moudrostí George Carlina.


Mimochodem: East Hastings od Godspeed You! Black Emperor je neuveřitelně neuvěřitelná skladba, která se pyšní snad vůbec nejlepší gradací, kterou jsem od post-rockové kapely kdy slyšel.


Příště vytáhnu z truhly jednu prastarou povídku nebo – v případě, že se mi do té doby notebook nevrátí – budu inprovizovat jako dneska.

píše k47, ascii@k47.cz