k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Tak jsem zpátky a jsem nemocný!

— k47 (CC by-nc-sa)

Jak říkám: po dlouhé zase ve stavu online a po dlouhé době zase s nějakou vlezlou chorobou, která nemá koule na to aby mě kompletně skolila, ale jenom skáče kolem a útočí na kolena. Napadlo mě, proč už proboha někdo nevynalezne Univerzální Lék, který by způsobil kompletní paralýzu těla nejlépe od dutiny nosní až po palce u nohou a to třeba na týden. Situace je hrozná a nejsou vyhlídky na zlepšení.

No a v těchto podmínkách nastal čas na nový úvodník označený kódovým označením Vytloukání klínu klínem, který se řídí heslem: kdo není kontroverzní, jako by nebyl.

Pak jsem trochu probral a omladil sekci odkazů. Od posledně několik perspektivních stránek zaniklo, ale k47čka žije dál a doslova rozkvétá.

Také jsem zařadil odkaz na stránky davebarry.cz, cetrálu českých překladů sloupků humoristy Davea Barryho. Naprosto šíleného blázna, který mě rozesmál až na hranici, kdy hrozil výbuch hlavy a bránice.

Na úplný závěr splním svojí občanskou povinnost a žvejkačkou sem přilepím nové vydání stripu 669.144, který je zcela pochopitelně o mladších sestrách imaginárních kamarádek a ruské mafii.


Dodatek ve vteřině poslední: Teď jsem si všimnul, že už konečně jedou stránky Machinae Supremacy.

píše k47, ascii@k47.cz