k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Psi štěkají a karavana jde dál

— k47 (CC by-nc-sa)

Všem, kterým něco dlužím se omlouvám, že nestíhám, protože nemám čas, dělám věci do školy a taky jsem zjistil, že se u nás bude nějak machrovat s topením – měnit nebo tak něco, každopádně je to proces na počátku kterého se stěhuje spousta nábytku, pak vznikne neuvěřitelné množství prachu (to mě přivádí na myšlenku, že manuální práce generuje prach, zatímco to intelektuální generuje prachy, ale je třeba ještě udělat několik výzkumů) a na konci se ten prach zase uklízí. Momentálně jsme ve fázi jedna.

Ale to není jediná komplikace, taky dělám takovou volovinku na druhý deliverable z TURů (když nerozumíte, nepodléhejte panice, právě jste se dostali do kontaktu s FELáckým argotem). Je to taková jednoduchá hra na postřeh, kterou píšu v javascriptu za vydatné pomoci SVG. A to znamená, že až to nějak domlátím, tak bych to tady mohl vystavit online. Aby byla taky trochu sranda, žejo.

Taky jsem si uvědomil, že se zítra píše jedna zápočtová písemka a teď je 22:31 a já jsem se na to ještě nepodíval. Takže: tum, tum, tum.

Morfion mi poslal nějaký text, na který jsem se ještě nepodíval. Není čas.

No a tak se to má v posledních dnech. Mám napilno a tak bych rozhodně neměl ztrácet čas psaním téhle novinky, ale musím. Weri se ozval, že by rád nějaký veselý strip před zkouškovým. A tak tady je strip na přání: 669.181 o pádech z lan a komických, ale velice bolestivých zraněních (hrají: Martin „the Angriest man who kills you all“ a Helbi „the even more angrier man who burns you and your house“).

píše k47, ascii@k47.cz