k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

První jarní aktualizace

3. 12. 2007 (před 15 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Po výpadku stránek a dlouhé neaktivitě jsem zase zpátky v plné síle a plném šílenství.

Série stripů šest-šest-devět číslem 669.130 uzavírá další desítku; tentokrát s trochu podivnou grafikou a absolutně bez humoru (stotřicítka trochu připomíná některé starší stripy s kuřetem).

Další veselou zprávou je vydání nové verze mé oblíbené hry Simutrans, které iniciovalo vznik článku, který shrnoval všechny podstatné změny. Ale bohužel ve světle věcí minulých se jeho uveřejnění oddálilo tak daleko, že mezitím, co čekal na disku na okamžik, kdy se zase stránky rozjedou, vyšla další verze. Takže aspoň hodím do stádia online ten inkriminovaný report Simutrans verze 0.99.15 a pak budu hlasitě kašlat a šoupat nohama, abych tak nějak nenápadně zahladil poněkud trapnou situaci.

Ale to je pořád málo. Dlouho jsem tu nebyl a chci toho tolik co říct. Respektive napsat. Respektive napsat na tři etapy. Přesně tak byl tvořen i nový a docela dlouhý úvodník Jaro číslo dvě + muž mnoha řemesel, kde jsem se spíš než nějakému moralizování a vynášení soudů nad světem & společností, prostě a jednoduše vykecával a vytruboval do světa nezajímavé polopravdy, smísené s lehkou dávkou optimismu.

Než odejdu úplně musím se zmínit o srazu pražském Saspi srazu, který se udál už zatraceně dávno, ale nikdy dřív nebyla nálada nebo čas, abych se o tom zmínil. V čajovně Siva (mimochodem fajnové místo hned naproti mojí exstřední škole ve Štupartské ulici) se nás sešlo něco pod deset skvělých lidí a já. A tak nějak se to vezlo od desíti k pěti… Tak to vypadá, že ani tentokrát o té akci nenapíšu nic kloudného. No nic, zase někdy příště.

píše k47, ascii@k47.cz