povídky foto kultura ostatní stripy
facebook twitter
ASCII blog doomsday party

k47.cz

14. 12. 2008

Nestíhám žít


"Dýchal jenom občas, aby ušetřil čas" to by se mohlo psát v nové Arytmii, ale bohužel to platí o mě. Připadá mi, jako kdybych žil v nějaké časové anomálii, která krátí den na jedno mizivé problesknutí slunce. A přitom nic nestíhám, na všechno seru a nic neudělám. Špatné.

A teď co se stalo za posledních x dnů:

Tak zaprvé: Můj stalking byl odsouzen jako směšný. Možná, že stalking někoho jiného není zas tak směšný. Možná, že si lidé neváží svého soukromí. Možná, že nevěří, že existuje data-mining a z jejich aktivity, si lze vytvořit docela dobrý profil. Otázky, samé otázky.

Nicméně jeden z důvodů. proč jsem na to tady delší dobu kašlal: chystán nějaké ty levárny, které se nikomu nebudou líbit. Ale to se nestane, protože v ideálním případě se nikdo o ničem nedozví.

Víte o nějakém opravdu velkém exportovatelném katalogu stránek? Jestli jo, tak napište.

Teď k obsahu: z DeviantArtu jsem na k47čku přesunul nedávno zmíněné grafické věci Blood a The Three of Us Are Dying. Na druhé zmíněné jsem taky já. Tak schválně!

Dál do sekce počítačová grafika nově přibyl H4CKED wallpaper, který mi strašil na ploše celý listopad a taky na k47čce jeden čas vyskakoval na nic netušící návštěvníky a propagoval tričkárium (bohužel to byla jedna z těch reklamních kampaní, které by se daly zařadit do kategorie epic fail).

++ strup číslo 669.248, ke terému bych dodal, že není nic krásnějšího než noční procházka tak kolem třetí hodiny ranní. Svět je v ten čas krásnej, protože kolem není vůbec nikdo, jenom tma a samota. Krásný.

Nestačí? Asi ne, co? Takže přitvrdíme.

Trochu jsem si hrál s PHP ( Primitivní a Hrůzostrašný Pajazyk - neříkejte mi, že někdo ve skutečnosti má rád PHP. Dokonce i jeho tvůrci ho nesnáší, protože jinak by nezvolili jako oddělovač jmenných prostorů zpětné lomítko) a knihovnou wiImage a všechny výpisy článků jsem obohatil o jednu novinku. Teď když článek obsahuje obrázek ( s čímž se dá například v sekci grafika počítat ), ukáže se ve výpisu jeho malinkatý náhled.

Když už jsme ve výčtu technických zbytečností, tak jsem taky dodělal řazení článků v sekcích podle podsekcí. WTF? Prostě to zkuste!

A jako poslední lokální nowinkowacz ještě řeknu, že někde na stránkách je skryté překvapení, respektive dvě. Kdo je najde, má bludišťáka.

Mimochodem, říká vám něco AYBABTU?


A teď zprávy z okolního světa:

- Do wyhledawacze jsem přidělal statitiky, takže teď je vidět kolik se provedlo hledání, co se hledalo nejvíc a co se hledalo naposledy. Celkem zbytečnost, ale co už?
- Kdo chce hejt musí si ho umět najít, protože přísloví když nemůže Mohamed k hejtu, musí hejt k Mohamedovi tady zkrátka neplatí. Mimochodem za tou stránkou stojí zrůdy z Okouna, což je známka kvality.
- Kaklík zase zaperlil a jeden jeho nedávný kuře-stip je perla nevšední podivnosti.


«« 19. 12. 2008 Un-fun
»» 6. 12. 2008 Iddqd
publikované články:
14. 12. 2008 HACKED!
14. 12. 2008 The Three of Us Are Dying
14. 12. 2008 Blood
14. 12. 2008 669.248

příbuzné články:
Un-fun
Stalker číslo 47
Holky na FELu? Nahé? No si děláš srandu!
Svět se hroutí
Stalkowacz a wyhledawacz