k47.cz

mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Machinae Supremacy mají klip!

9. 10. 2007 (před 15 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Tahle zpráva přebíjí úplně všechno: moji oblíbenci ze severu – SID-metalová skupina Machinae Supremacy do světa vypustila svůj první hudební klip Through the looking glass. Klip si můžete stáhnout z jejich stránek.

Musíme to hrnout dál. Je tady strip 669.122 a ten pojednává o problému lokálního nedostatku kyslíku.

A pak hned Nečinnost. Neděste se, jedná se o povídku. Nečinnost byla napsána jako soutěžní příspěvek do Workshopu serveru SASPI. Téma toho literárního šílenství znělo: nejdelší minuta. Přistoupil jsem k tomu s typickým přístupem kanónu na zajíce a napsal pološílenost prvního stupně, která se dodržovala pravidla workshopu jenom díky veliké výpomoci teorie relativity. Abych pravdu řekl, téměř nesetkala se s úspěchem nebo pochopením, vlastně s vůbec žádným z těchto artiklů. Ale to nevadí, snad příště bude líp!

Nečinnost není vlastně ničím jiným něž dalším článkem v řetězu ArytmiePříběh CyklystůvVelkej flám, ze kterých vychází. I když o pokračování se dá mluvit jenom velice těžko (jde spíš o volnou ideovou inspiraci.

Včera jsem si dělal statistiky k47čky a víte, že tohle je 300. aktualizace a všechen text aktualizací má rozsah 178 normostran? Já to taky nevěděl a trochu jsem se toho zhrozil (tolik textu prakticky o ničem).

Nakonec si trochu zakřičím: gááááááááh!

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz