k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

K smrti ublogován...

— k47 (CC by-nc-sa)

Nikdy se mě moc nedotkl fenomén blogů. I když někdo může namítat, že sám si blog vedu, ale to není klasický weblog, ale je to spíš veřejný emoční regulátor. Ale právě v těchto dnech jsem začal číst DGXův La Trine, blog nejen o webdesignu, který je psaný někdy až s nezdravou dávkou humoru. Shodou náhod byla La trine nedávno prodána za 66.666 korun, takže se uvidí, co se z toho vyklube, ale všichni samozřejmě očekávají to nejhorší.

Asi vás zajímá, proč se na k47čce vyskytuji jenom sporadicky a perioda mezi aktualizacemi se stává neúnosně dlouhou a když něco vypustím, tak jsou to hlavně stripy. Stejně jako třeba právě teď, kdy je do stavu živo-mrtvého uveden strip číslo 669.140, který je o krásách programování.

A teď se mi povedl dvojitý oslí můstek tam a zpátky. Důvod mé absence je způsoben právě programováním. Po dlouhých letech a měsících jsem se rozhodl, že přetvořím zdější stránky do jejich páté inkarnace, která bude plně dynamická a bude nabízet dříve netušené možnosti & tak teď po večerech píšu v php nějaké šílené třídy & metody & proto není čas ani chuť na nic jiného.

Mimochodem, před nedávnem, jsem zase nahodil knihu návštěv, takže se můžete tam vyjadřovat (pravda, dřív se dalo vyjadřovat úplně ke všemu – tuto vymoženost nahodím někdy v budoucnosti).

Teď mě tak napadá další novinka, novinečka, která se tu udála a taky se týká stripů. Nechal jsem se inspirovat legendárním xkcd.com a použil tamější nápad s alternativním popiskem komiksu, který podává dodatečné informace a nečekaná vysvětlení.

Ještě telegraficky nakonec: 1) Mindless Self-Indulgence & Killswitch engage jsou docela dobré kapely stojící za návštěvu nějakého Centra mrk mrk Legální Distibuce Hudby a 2) nikdy a za žádných okolností se nedívejte na film Ken Park.

píše k47, ascii@k47.cz