k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB

««« »»»

Jenom, aby bylo mezi námi jasno!

27. 6. 2008 — k47 (CC by-nc-sa)

Konec světa se blíží. S werim, jsem se vsadil, že to bude už letos. On je přesvědčen o roce 2012. Však ještě uvidíme, holomkové!

Každopádně se to blíží a proto si pojďme odtrhnout další list z kalendáře. Třeba ten, na kterém je číslo 669.189.

Když jsme u těch stripů (kterými infikuji internet už nějaký ten měsíc), připravil jsem seznam (skoro) všech postav, které se ve stripech 669 kdy vyskytly. Takže zapněte javascript a pohleďte kdo je kdo.

Dál? Co dál? Tak třeba můj ORM/persist framework roste jako z vody: mapuje, objektuje, zapouzdřuje, funguje (skoro zázrak). I když mi stále připadá, že kód je málo elegantní…

A jsem ještě nepřemýšlel, jak se to bude jmenovat… Až budu mít jméno, přidám do programování novou stránku s informacemi, aby se vědělo, co to je a co to bude umět.

Zadalší: moc často neházím linky na youtube videa, ale teď není zbytí. Můj den z-čista-jasna prozářila písnička Eleanor Rigby od Pain. Je to samozřejmě remake původního Beatlesáckého tracku, který jsem předtím neznal, ale musím říct, že to bere dech.


PS #1: Vyšel nový Futurama-film: Beast with billion bucks, který je mnohem lepší než ten minulý! DVDčka objednávejte u vašeho oblíbeného dealera v Americe, nebo aktivizujte infrastrukturu, která vám požadovaná data doručí hned až do domu. Z úplně jiného důvodu bych vašim zrakům doporučil server uloz.to na kterém se ani v nejmenším nedají stáhnout pirátské filmy, zvlášť ty, které právě vycházejí a jejich jméno začíná na F. Takže pšt, já nic.

PS #2: A nezapomeňte anketovat!

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz