k47.cz

twitter RSS

Feministky - uzlíček stupidity

17. 5. 2010 (aktualizováno 17. 5.) (před 12 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Přesně tak jak říkám. Akorát na mysli nemám feministické hnutí jako celek, ale webové stránky feministky.com a ty jsou vážně k popukání. Tam ani zdaleka nejde o nějakou ideologii, je to jenom terárium údajných feministek, které by se nikdy neměly dostat k internetu. Zapamatujte si čtyři základní pravidla: za všechno zlo můžou muži, za všechno zlo můžou muži, jsou to vrazi, násilníci a feťácionanie způsobuje vysychání míchy a připravte se na neuvěřitelně luxusní počtení. Říkám to naprosto střízlivý: takhle jsem se už dlouho nenasmál. Skoro až pochybuji, že jde o vážně míněnou věc. Něco takhle pitomého, tolik naprosto absentující logiky, zaslepenosti a paušální nenávisti vůči mužům. Přečtěte si jakýkoli článek a bez větších obtíží v něm najdete spousty argumentů úplně mimo mísu, chybných dedukcí, bezdůvodného plivání špíny na muže, lichých závěrů, tupé omezenosti a hlavně enormní množství srandy.

Úryvky, které vyvolaly mnoho ololů (prošly korekcí, protože tamní články nejspíš neviděly žádnou kontrolu pravopisu)

Při masturbaci se uvolňuje teplo, které se šíří do prostoru a otepluje tak vzduch. Tím se zvyšuje teplota na planetě → globální oteplování."

Ze statistik Českého statistického úřadu vyplývá, že právě muži jsou nejčastěji nemocní a přímo tak negativně ovlivňují ekonomickou stabilitu země."

Už ve škole jsme se učili že je rovnoprávnost a proto že by měli muži ze slušnosti nechat nás ženy posadit

Bába v lese chytla onanujícího kluka:

Ze zuřivosti jsem do klávesnice vymačkala 112, zavolala tam a řekla jsem jim, že chci policii, že jsem v lese a že je tu jeden úchyl, co znečišťuje les, sebeprzní se a obnažuje se na veřejnosti, zabíjí miminka a ať si ho jdou zatknout. Ta paní služka, co byla za tím telefonem, mi řekla ať si z ní nedělám legraci a že se kdokoliv může sebeprznit nebo se obnažovat v lese pokud to není před dětmi. A co ty děti, co měl v tom semenu?


Mladíci co onanují, si ničí páteř, mozek, ymunitní systém, ruce a dýchají nezdravý pyl.

A mnoho dalších…

Update:

Další hláška:

Na jednom internetu sem četla, že lidi budou za dvacet let nesmrtelní. Píšou tam, že budeme mít v tělech malý roboty co nahraděj třeba srdce a člověk tak nemusí umřít, na to že by mu odešlo srdce. Dostal by tam malý robotický a mohl by žít nadosmrti bez obav, že by umřel.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz