k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Eshop? no to 'si děláš prdel, ne?

— k47 (CC by-nc-sa)

Je to tak. Nedá se svítit!

Mikroskopický eshop s tričkama s vlastním potiskem musel jednou přijít, to mi bylo jasné už když jsem kdysi dávno založil složku obrázky/trička, do které jsem házel věci u který jsem si říkal: „ty vole, tohle by šlo tisknout na tričko,“ což bylo tak před rokem. A devět věcí z toho mišmaše šlo do první várky, která je k dispozici hned teď (OBEY!).

Takže kdo by čirou náhodou toužil nosit na triku lokální fenomén 669 nebo něco z pirátské série, ať klikne sem. Ceny jsou pravda pálkovní, ale za to nemůžu já, ale T-shock, který to všechno zajišťuje technicky. Navíc v tom prťavém náhledu není pořádně vidět, co je na tričku natištěno, ale můžete mi věřit, že i když to není vidět, že to za to bude stát (OBEY!).

++ technická: odteď se v menu ukazuje počet článků v daných sekcích (inspirace ve Fílově blogu je zcela očividná). A díky téhle věcičce jsem zjistil, že je tady k dispozici 406 článků. Čtyři-sta-šest. To není špatné číslo.

++ když jsem prolézal podrobné statistky svého hostingu, zjistil jsem, že na k47čku odkazuje pasfec – pražský (ex-?)vandal, kachničkář, webař, herní programátor, snowboardista, horolezec atakdále. Titulatura pěkná, co říkáte? Ještě jsem zapomněl dodat, že je z FELu a taky patří ke druhu homo sapiens. Nepsal bych o tom, kdyby k47čku v seznamu oblíbených nezařadil těsně nad mistrovo blogísek, což se dá vykládat mnoha způsoby. Třeba tak, že k47.cz je řádově lepší.

píše k47, ascii@k47.cz