k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Další...

— k47 (CC by-nc-sa)

Víte nad čím jsem dneska přemýšlel? (To je jenom řečnická, protože to stejně nemůžete vědět, jinak by šlo o nějakou nebezpečnou parapsychologii a telepatii a od ní se držte radši dál, děti.) Hlavou mi proběhlo stádo muflonů a hned za nimi myšlenka jak dlouho ještě k47čka vydrží. Toť otázka. Ale vzhledem k tomu, že už je tady s námi (vámi, nimi) už něco kolem 5 let (plus mínus) a já mám rád tradice, které jsem sám zavedl, tak předpokládám, že tak ještě pět deset roků se to s náma potáhne. Pak se zastřelím nebo mě prostě sejmou, ale do té doby se mě nezbavíte.

No nic, mimo jiné jsem vytvořil tradici více-méně nepravidelných stripů a tu neporuším ani kdyby mi koule rvali (dámy prominou). Na řadu přichází číslo 669.123, tedy prví ze stripů o Geometry Wars, hře natolik návykové, že jsem jí musel smazat, abych uchránil svoje duševní zdraví. Ale o několik týdnů později jsem jí zase nainstaloval a průběžně se duševní rovnováhy opět zbavuji.

Ale festival podivností je nezastavitelný a jede pořád dál. Vytahuju ze šuplíku klobouk a z klobouku králíka, ten exploduje a výbuch vyhladí polovinu planety. „Stane se!“ pokrčím rameny a klidím se pryč. Vlastně ani nevím, co bych přihodil dál, tak tam nastrčím obvyklou dávku drog a podivností jménem aB a slíbím, že na příště chystám něco velkého. Zůstaňte na příjmu!

píše k47, ascii@k47.cz