k47.cz
foto Praha výběr povídky kulturatwitter FB


19. 1. 2009

Boží mlýny zařadily vyšší rychlost


Víte, že do mrtvých se smí kopat jenom, když se nedívají.

Abych to uvedl na pravou míru: udělal jsem politicky nekorektní a značně netaktní strip za který mě lidi nebudou mít rádi a budu tak nějak víc na přesdržku. Říká se, že o mrtvých jen dobré. Ano, souhlasím, ale tadydlenc tohohle hjumaníka z toho vynecháme, ok?

Příliš povyku pro nic? Jenom částečně. Protože právě teď jsem porušil stripové ultimátum, které jsem vyhlásil 19. prosince (hele, přesně měsíc, taková náhoda) a už od začátku jsem lhal. Takže příště zase začnu sypat z rukávu veselé obrázky.


Původně jsem chtěl vydat něco jiného (něco co mi už dlouho hnije ve frontě skoro hotovo), ale stala se situace A, která vyvolala B a to způsobilo C a tak dále, až se stalo, co se stalo.


Dneska bych to zakončil nejvíce nenáviděnými citoslovci: "mno" (když to někdo napíše je to děs, ale když to řekne s tím prostředním n, mám mu chuť zakroutit krkem), "um" (to je hlavně doména Amíků. Evropané používají jako větnou vycpávku jednoduché mmm, ale za oceánem to vyslovují s počátečním u nebo skoro až a, což je taky na ránu) a nakonec "uf", což je umělé citoslovce jako kráva. Nikdo na světě, když vzdychá nebo funí, ze sebe nevyloudí přesné uf, vždycky to zní jako fff. Důraz na u je umělý paskvil, za který by se měly stínat hlavy.


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+
#novinky «« »» #hejt
CC by-nc-sa

««« 20. 1. 2009 Horké novinky
»»» 18. 1. 2009 Upgrade

publikované články:
19. 1. 2009 Kaplicky versus chobotnice 📷

příbuzné články:
Co je špatně se současným internetem
Den 0.81 s periodou
Náš velký společný chromovaný sen
Hele kámo, dívej na mýho Chróma
Hate only
Buffer overflow

píše k47 & NEVERYOUNG, kontakt: ascii@k47.cz