k47.cz

twitter RSS
««« »»»

#98

27. 2. 2005 (před 17 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Přátelé jsem tu zas. Jste rádi?

Nebudeme se zdržovat zbytečnými plky a jdeme na věc. Hned zkraje všem oznamují, že zdejší autor Honza změnil identitu a teď se jmenuje Štoky, což je přezdívka vycházející z jeho příjmení. Tak mu tak říkejme, když se mu to líbí. (Jeho jméno jsem opravil u jednotlivých děl, ale v archivu novinek je uváděna stará přezdívka).

Už kdysi dávno mi Štoky poslal báseň Myšlenka, ale nějak u mě na kompu zapadla a pozapomněl jsem na ní. A tak jí zveřejňuji pozdě, ale přece. Taky mi k ní napsal, že by jí rád zhudebnil. Tak tedy kdokoli, kdo by se toho chtěl ujmout, může a taky se může prostřednictvím K47čky podělit o svůj výtvor.

Také kdysi dávno jsem sepsal báseň Mantinely vidin & vidiny mantinelů – poznávání světa. Byla napsána během dvou nocí kolem druhé hodiny a vypráví o rozhořčení ze společenských systémů, probuzení z iluzí a snech.

Štoky nedávno poslal svojí básničku Vločka pro tebe.

Jimmy Dixon je věčný. A aby to tak bylo i nadále pracuji na druhém díle. Včera jsem dofotil chybějící záběry a tak mi už nic nebrání, abych vše dokončil. Abyste uvěřili, že nezahálím, tady máte dva malé náhledy na komix: verze evo1evo2. Ještě malá poznámka: tento týden jsem koupil digitální foťák, takže brzo začnu zveřejňovat spousty fotek. Fotit s digitálem je skoro návykové. Taky jsem se pustil do malování obrazů. Těšte se, bude toho moc.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz