k47.cz

twitter RSS
««« »»»

#93

29. 11. 2004 (před 17 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Jak jsem minule slíbil, tak dnes konám. Pravda, trvalo mi to trochu déle než jsem původně předpokládal, ale přesto je to tady.

Napřed by se slušelo oznámit, že Honza poslal svou báseň Podzimní s trochu podzimní tematikou. Mám rád přímočaré a jasné názvy, přesto se moje nová próza jmenuje poněkud komicky Euforizující polibek krumpáčem doprostřed čela. O čem je? O všem co mě napadlo a považoval jsem to za důležité. Text je vystavěn jako jedna nesmyslně dlouhá věta. Mimo to jsem ještě napsal báseň Starý stroj. Jde o další kousek „strojové poezie“ o úpadku svobody a nástupu jakéhosi nového systému.

Taky jsem napsal nový černobylský úvodník. Honza už poslal další básničku, kterou zveřejním až příště.

Jak jsem kdysi dávno sliboval, že propojím jednotlivá dílka a diskusní fórum, aby každý k nim mohl napsat svůj názor, tak se stalo. Resp. zatím jsem propojil celou sekci povídky (kromě nejnovějších kousků, ale to, stejně jako celou mizzerii dodělám), takže teď u každé povídky dole najdete odkaz, který odkazuje na diskusi k danému dílku. Tímto prosím všechny stálé spolusounocležníky aby se na fóru registrovali.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz