k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#92

— k47 (CC by-nc-sa)

Po hříšně dlouhé době se vám zas hlásím přímo z K47industries a zapínám novinkovou forsáž. Poslední větu neberte zas tak moc vážně, stejně jako tu následující a pak tu další a další a další…

Co jsem dělal posledních cca 20 dní? Toť otázka. Vpodstatě nic. Psal jsem povídky a básničky, něco jsem dokončil, něco ne. Možná to nevíte, jsem si jistý, že to netušíte, ale stejně to není moc důležité, ale vyhrál jsem prázdninovou literání soutěž lidových novinek v kategorii básně/16-18 let s výliskem Něco jako bahno, což je docela fajn, zvlášť, když přihlédneme k faktu, že jsem to tam poslal jen tak z hecu – aby se neřeklo a oni mš otiskli mě v sobotní příloze, ale už je to nějaký ten pátek zpátky. A před pár týdny mi psali z bůhvíjakého nakladatelství, jestli bych se nechtěl podílet na almanaších poezie, které budou vycházet v průběhi roku 2005. Jsem pro každou špatnost a tak jsem vybral pár prefabrikovaných kousků, trochu je dozdobil a poslal jim je. Ale tentokrát si nedávám vůbec zádnou šanci na úspěch. Ale to jsem trochu odbočil, že? Tak tohle se dělo poslední týden/dva a i když se to bezprostředně netýká k47čky, bezdůvodně to sděluji všem, přičemž se nechci ani trochu vychloubat (ono taky není čím).

Zanechme plků a povězme si co je nového. Nic moc.

Honza nám zaslal referát Karel Václav Rais: Kalibův zločin.

A jinak jsem vytvořil rohový obrázek, který bude na určitých stránkách vyplňovat prázdné místo vpravo dole. Je na něm vyobrazeno naše sídlo :-).

PS: přístě zveřejním nějaké nové povídky a básně.

píše k47, ascii@k47.cz