k47.cz

twitter RSS
««« »»»

#80

24. 7. 2004 (před 18 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Dnes má svátek Kristýna, zítra Jakub, včera Libor a předevčírem jsem měl narozeniny. S radostí proto přijmu peněžité dary, auta, drahé kameny, vily, obrazy od renomovaných malířů a podobně. To jen tak na okraj:-).

A copak je dneska nového? Básnička! Zase? Tak nějak! Zase ta poezie… dnešní kus nese ozvučení obraz nicoty. Vyjadřuje koncentrovanou depresi a strach ze smrti. Napsal jsem to už kdysi dávno, ale teprve teď jsem se to odvážil zveřejnit.

Dále jsem přepsal povídku Návrat do čitelnější podoby. Ne proto, že by byla až zas tak katastroficky napsaná, ale hlavně z toho důvodu, že právě na ní bude částečně navazovat připravovaná povídka Příběh špíny velkoměsta. Tedy, abych uvedl věci na pravou míru. Špína bude navazovat až na dokončený Návrat, protože aktuální podoba je pouze jeho první polovinou. Ta druhá bude zveřejněna nejspíš až se Špínou. A abych ukázal, že jen zcestně nemelu pantem, připravil jsem malou ukázku z Příběhu špíny velkoměsta. Jde o opravdu miniaturní ukázku z na mě neobvykle dlouhé povídky.

Nakonec oznámím, že na úvodní stránce sekce Mizzerie se povaluje nový obrázek – jakési logo se stručnou historií Mizzérie a výzvou.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz