k47.cz

twitter RSS
««« »»»

#77

6. 6. 2004 (před 18 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Dneska jsem se vrátil ze Šumavy a přináším aktualizaci v podobě zveřejnění různých literárně-poetických výhřezků, které se mi nashromáždily v emailové schránce za poslední dobu. Sice pozdě, ale lepší než drátem do oka.

A teď k jednotlivým příspěvkům: první dnešní básní je moje dávka nazvaná Naděje. Jedná se o minibásničečku o naději. Pak mi Honza poslal svojí otazníkovitou poezii, které sám autor nedal jméno a tak jsem jí iniciativně přisoudil výstižný název: ? (ano správně jmenuje se otazník). Jedná se o nejoriginálnější příspěvek na k47čce a to hlavně svým zpracováním. A ještě poslal svojí Sebevražednou (tady se Honza odpoutal od svého obvyklého tematického okruhu) a Kolotoč – báseň inspirovanou Jarním dnem.

Nechci říkat „to nejlepší na konec“, ale teď přijde dnešní jediná próza. Není to nic jiného než můj Třetí jarní den. Další pokračování populárního cyklu Jarních dní.

A na úplný závěr je tu pohled do budoucna: Na Šumavě jsem nelenil a napsal jsem nějakou tu báseň a začal jsem tvořit první kapitolku poměrně dlouhé povídky. To všechno až příště.

Navíc jsem vyslyšel nespokojené hlasy a hodlám se k47čku dost rázně přebudovat. Dalo by se říct, že to bude největší změna od přechodu na nový design.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz