k47.cz

twitter RSS
««« »»»

#71

19. 4. 2004 (před 18 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Dneska toho přináším zatraceně moc! Posledních 10 dní jsem nelenil, ale pilně pracoval, abych vám přinesl spoustu novinek na stříbrném podnose co nejdříve. A tady jsou výsledky: ve Photoshopu jsem uvařil pro další tři sekce nové hlavičky – trochu komunisticky laděnou hlavu odkazů, do ruda rozpálenou hlavu anket, hlavu sekce Rammstein, která vypadá tak nějak industriálně a nakonec jsem pozměnil logo úvodní stránky, kde se po kliknutí malé obrázky mění. Celkem k ničemu, ale alespoň sranda. Popojedem dále: přidělal jsem tlačítka na změnu vizáže do levého navigačního menu (dole). Byla to piplačka, ale výsledek vypadá celkem hezky.

V nové anketní otázce si svou anketní premiéru odbyl i vezdejší básník Honza.

Také jsem pro vás sepsul nový úvodník plný srdcervoucích hlodů.

Ale to není ani zdaleka všechno! Sorraja zaslala další tři povídky. První s názvem Sladký život vypráví o kočce (takový ten chlupatý tvoreček), která vzpomíná na svůj „minulý život“, druhá nesoucí jméno Svoboda je o získání a uvědomění si svobody, která patří každému bez rozdílu a poslední Kůže je o… těžko říct o čem vlastně je… dalo by se říct, že je to jakési hledání sebe sama pod přetvářkou, která je ve společnosti samozřejmostí a je nežádoucí se pohybovat bez ní. A to všechno viděné očima člověka citlivého a těžko nesoucího tyto „masky“. Moc tomu nerozumí, ale snaží se porozumět a to je také nežádoucí. Dost těžko se píše, o čem to vlastně je, je to takový těžko uchopitelný materiál.

A aby toho nebylo málo, tak nám SPSZ poslal svou báseň Blbý den. Přeji blbý den! A na úplný závěr tu máme Vodníka. Jedná se o slohovou práci na téma charakteristika nadpřirozené bytosti, kterou jsem psal ve škole minulý týden. A jak mi to ohodnotila profesorka, se dozvíte zanedlouho.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz