k47.cz

mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#69

31. 3. 2004 (před 18 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Poslední dobou se k47čka hýbe dost nárazově. 3 aktualizace za měsíc – to není žádná sláva. Proto doufám že vezmete zavděk alespoň dnešní novinky.

Honza, zdejší dalo-by-se-říct dvorní básník poslal dva své výtvory. Báseň jménem Záblesk, ťukot, vykoupení byla původně jen jakýmsi domácím úkolem ze slohu, ale nakonec skončila tady. Je to poezie o lásce, na což je konec konců Honza spesialista. Jeho další básnička nese jméno párového orgánu Oči a dozvíte se, co takový pohled očí dokáže sdělit.

A pak je tady moje poezie. Napsal jsem kus jménem něco jako bahno. Je to o životě. Obsahuje stejný klíč jako poslední Honzovy básně: oči, záblesk, ťukot a vykoupení, ale rozdíl úhlu pohledu je obrovský.

Jak o tom tak přemýšlím, tak poezie nás dvou spolu dost kontrastuje a vyvolává jistě mnohé protichůdné názory. Holt tak to je a nic se s tím nemůže dělat. Ale díky Honzovi má k47 zase o něco větší rozsah.

Pozor! Pozor! Jako čerstvou novinku představuji zcela nový demokratický navigační systém. V čen spočívá? Je to jednoduché, na vstupní stránce si vyberete vzhled navigačního menu a pak všechno pracuje jako obvykle.Zatím jsou na výběr tři vzhledy navigačního menu. A to: Hřbitov, Mlha, Slunce. Vybírejte!

A taky jsem sepsal nový úvodník. Ale to je pro dnešek všechno.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz