k47.cz
výběr kolo foto makro povídky kultura
koronavirus TECH ▞▞ 🞄⬤🞄 | twitter RSS
««« »»»

#52

14. 12. 2003 (před 18 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Nějak se mi zže­lelo webu mého a moje klá­ves­nice za­pa­dá­vala pra­chem, tak jsem něco udělal. ( Ne­bojte, do­padlo to dobře, ali­menty platit nebudu :-) ) Minulá zá­vorka je trochu zcestná a netýká se klá­ves­nice. Ta ale ještě žhne po smršti písmen na ní vy­ťuka­ných, které do­hro­mady vy­tvo­řili nové his­torky z pod­světí! Že ne­vě­říte? Je to tak, nová sbírka mi­ni­po­ví­dek s názvem His­torky z pod­světí 5: cizí prst na cizí spoušti je tady a vy můžete číst! Čtěte! Amen.

A jedem" dál. Po dlou­ha­tááán­ské době jsem sepsul po­kra­čo­vání „le­gen­dární“ bás­nické série. Není to nic jiného než Tragi­ko­mická nömer006. Jak vidíte ještě mě to ne­pře­šlo a ne­ko­nečná série se stává vskutku ne­ko­neč­nou :-). Čtěte to pomalu a vy­chut­ná­vejte změnu v ná­zo­rech. Jistě to taky ucí­títe.

No a aby to nebylo málo, trochu jsem pře­tvo­řil vizáž sekce Miz­ze­rie. Jedná se o ob­rá­zek úplně nahoře, je takový nový, mo­derní (?), vkusný (??) a pů­so­bivý (???). Jestli se vám to nelíbí na­pište do knihy dám tam něco jiného (a ještě hor­šího :-).

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz