k47.cz

twitter RSS
««« »»»

30 nanoseconds to midnight

11. 2. 2008 (před 14 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Tak co tu máme? Denska je zase jedenáctého února, stejně jako loni, ale na rozdíl od loňska je venku už takové skoro-jaro. Ale co si pamatuji tak předloni touhle dobou bylo taky docela fajn. No nic, meteorologický koutek končí. Mmch: víte co se blíží za den? 14. únor je taky na pořadu dne, ale to mě tolik netrápí. Je tady jiná věc: neodvratně se blíží 19. únor; toho dne skončí jeden velký příběh a uběhnou dva roky od …

Škoda každé věty, která končí třemi tečkami. Spalte jí a zapomeňte! Napsal jsem nový úvodník nazvaný Nepřestávejte nenávidět 2. Očividně tedy navazuje na ten minulý a pokračuje v linii chaotického zla. Popravdě řečeno, podle datumáže jsem ho psal v prosinci a lednu a v únoru šel do stavu online. Už teď mám pár řádků toho následujícího, kterého se dočkáme třeba někdy v březnu.

Napadá me, že jsem se nikdy moc na k47čce moc nevyjadřoval k aktuálnímu dění. Jen občas, někdy, zřídka, jako třeba právě teď. Volí se u nás prezident, ale nějak jim ta volba moc nevychází, chlapcům politickým. A to si říká o strip 669.2008 volební speciál, poskytující jednoduché řešení jednoduché situace.

Jednou velice dávno mi na icq napsal weri citát od E.M.Remarqua a dodal, že by se z toho dal udělat strip. Dal se! A právě výsledkem této procedury je dnešní druhý kousek 666.138.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz