k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#261

— k47 (CC by-nc-sa)

Čekali jste dlouho, ale ne marně (tohle už tu myslím jednou bylo). Novou aktualizaci jsem chtěl napsat už před dvěma dny, ale zkrátka nebyl čas a taky jsem musel vyrovnat akutní spánkový deficit jedenácti hodinami spánku.

Ale každopádně teď jsem tu a přináším už dlouho dopředu ohlašovanou povídku jménem Světlo v zádech. Jedná se o první díl Světla v zádech (ze tří nebo čtyř) nazvaný Deset minut spánku. Proč deset minut spánku a proč zrovna světlo? O čem vlastně ta povídka je? Všechno je uvnitř. Ale abych trochu nastínil, o co jde: je to povídka o netradičním detektivovi a vyšetřování dvou starých případu. Objeví se stopy vedoucí do minulosti, začne pátrání, všechno se zamotá, něco se stanem, něco ne, proběhnou dva dny beze spánku a detektiv Hertzmann stojí vprostřed noci na mostě sebevrahů a přemýšlí, co se vlastně stalo, jestli může být spokojen nebo ne.

Hlavní motto celé povídky zní: Světlo v zádech měl ten, kdo kráčel do temnoty….

Tolik Světlo v zádech #1: Deset minut spánku.

Minule jsem psal o nějakém budoucí regeneraci a přestavbou K47čky. Už jsem konečně navrhnul jak by to mohlo vypadat a fungovat, ale zatím jsem nenapsal ani čárku kódu. Nicméně se ty plány dají rozdělit na více etap, takže se tu budou novinky objevovat velmi pozvolna. konec nejasných zpráv

Dneska to bude stát za to, protože tady je jedna nová grafika. Jednou na rozhraní pátku a soboty jsem se s Honzou H. vracel z tahu a napadla mě tahle věc. Druhý den nebo někdy potom jsem vizualizoval moje nálady toho dne, kdy jsem chtěl křičet: „Chcípněte v pekle!“ A tak vzniklo Die in hell. Abych pravdu řekl, moc se mi to nelíbí, ale co… Dát si to na plochu na černé pozadí to docela ujde. Už jenom pro pozvednutí nálady.

A pak jsou tady povinné stripy: 669.83 a 669.84 (že to bylo dlouhé čekání, tak rovnou dva!)

Plus něco se narodilo v Antiblogu.

A na úplný závěr říkám, že se ze mě stal deviant. Tak hledejte!

píše k47, ascii@k47.cz