k47.cz

mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#176

8. 5. 2006 (před 16 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Předehra končí… Jak jsem minule psal, tak teď přichází teprve to hlavní, to důležité. Včera to nebylo nic, jen omáčka, výplň, instalatérská pěna.

Ve volném čase jsem udělal pár hloupostí, jednou z nich je i Angry man. Je to drobná grafická skvrna zařazená do sekce grafika/samolepky; vyvedená v odstínech šedé. Říká něco o zuřivosti, o nepříčetné zuřivosti, která může číhat v člověku úplně běžném, normálním, šedém, nudném, obyčejném (i když být obyčejný je asi ta nejhorší urážka) a donutí ho dát loktem do žeber člověku, kterého lze nazývat kamarádem, zbaví ho kontroly nad sebou samým a dodá mu tolik sil a odvahy k věcem, které by chtěl udělat, ale vnitřní bariéry mu to nedovolí.

Mám rád kola, to je jasná věc a další z omylů pátečního večera a sobotního rána: 7 riders of apocalypse to jen potvrzuje. Je to vidina šíleného cyklistického týmu sedmi jezdců (a každý z nich se jmenuje Jan), kteří by za kilometr navíc dali všechno.

A dneska to ukončí další artefakt probdělých nocí: ZERO-G. Není to nic než nápis, žádné dílo, nic důležitého. Přesto… K nulové gravitaci mě přivedl zanedbatelně malý fragment filmu V jako vendeta a pak jeden pornokomiks (vlastně dva). Ale jak říkám, není to nic, spíš to připomíná tagy, prostě jen nápis, složený z těch správných fontů.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz