k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#172

— k47 (CC by-nc-sa)

Už toho mám dost. Dostavují se první fáze šílenství…

Napsal jsem článek o animovaném seriálu Futurama. Je pojat jako krátké hlášení o nejlepším animovaném seriálu posledních let. Vím, že o Futuramě je na českém webu několik dobrých stránek a na světovém nepočítaně, přesto jsem chtěl podat aspoň telegrafické sdělení pro neznalé. Nechci soupeřit se specializovanými weby (jejichž existence se váže na jedno téma a je tedy na něm závislá), prostě mě to baví, tak jsem o tom napsal.

Taky se stalo několik celkem zajímavých věcí, jeden člověk do googlu napsal heslo „jak napsat maturitní slohovou práci“ a na druhém místě byl odkaz K47čku, tak tedy klikl a vstoupil. Jiný člověk do seznamu vytepal heslo „ICQ webmastera“ a na 1. místě se vyskytl (nedochází mi proč) odkaz sem a on klikl a vstoupil. Jiný člověk opět na Seznamu chtěl hledat „přesýpací hodiny animovaný gif“ a na 4. místě jsme byli my. Klikl a vstoupil.

To jsem se jen zjišťoval podle statistik odkud na K47čku lidi přicházejí. Zajímavé je taky to, že velká část návštěvníků má prohlížeče ala Gecko nebo Opera (díky dobrotivý bože).

V rámci uvolnění a změn na K47čce jsem masivně rozšířil sekci odkazů a napsal nový úvodník.

píše k47, ascii@k47.cz