k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


««« »»»

#155

23. 2. 2006 — k47 (CC by-nc-sa)

V poslední době jsem přišel na několik věcí. Tak například je mnohem lepší spát nahý než jakkoli oblečený. To je rána, co? Taky jsem přišel na to, že se nejsem schopen bavit jiným způsobem než po svém. V té chvíli přichází strnulost, křeč, apatie a stav, který by se dal vyjádřit jen jako bloody bore.

No nic, hodím včerejšek za hlavu a spustím lavinu drobných (a) novinek. Tak předně jsem se rozhodl shrnout rok 2005 do článku Bilance roku 005, ve kterém rekapituluji, sčítám kolik toho minulý rok přinesl a tak podobně.

Taky jsem napsal nový, už třicátý úvodník nazvaný poněkud podivně Únava & krvácející uši. Ač se to může zdát podivné, název přesně odpovídá obsahu :).

Už minule jsem se vydal na tenký led zveřejňování výplodů bezesných nocí a seancí s grafickým editorem a dneska tu mám další dva kousky "reklamní" grafiky. Jednak je to Rigor Mortys, který vznikl jako grafika pro interní knihu ICTS, ale jsem později všechnu výzdobu stáhnul kvůli maximální rychlosti a přehlednosti knihy (no prostě to bylo úplně zbytečné). A druhak je to Hvězdice, můj oblíbený tvar vyplněný "krví a tmou", poprvé použit jako startovní obrazovka při jedné prezentaci.

A to je všechno, dobrou noc.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz