k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


#154

publikováno 16. 2. 2006 od k47

Přátelé situace se má asi takto už 4 hodiny poslouchám Machinae Supremacy a začínají mi pomalu krvácet uši a hlava mě bolí jako střep. Ale skvěle to funguje na amortizaci únavy. Jó když je člověk trochu unavený, věci se stávají mnohem komičtějšími, člověku to pomalu myslí, směje se i banalitám, nevnímá. Znám to a v poslední době bývá moje odpověď na prakticky libovolnou otázku: "Kup mi dvě kafe a řeknu ti to." Proč to říkám? Nevím, ale dal bych si šlofíka.

V poslední době jsem poznal kouzlo uzávěrky jako grafik našeho maturitního časopisu, je to krásné, tlačí nás čas, nikdo nic nedodává, jsou to hodiny práce, blíží se uzávěrka a člověk pořád nic nemá, nesnáším to. Přivedlo mě to na myšlenku napsat povídku o hektické uzávěrce z pohledu malého grafického studia, ale zatím nápad ustrnul na několika řádcích konceptu. No nic popojedem. Mj. doufám, že až bude životnost časopisu amortizována, tak ho hodím na K47čku. Snad.

A co se stalo nového? Něco co by stálo za řeč? Ano i ne. Jak jsem minule prohlašoval, tak si uklízím na disku spoušť podivných mizerných parodií a pokusů. Tentokrát jsem vyhrabal nějakou "reklamní" grafiku. Možná by se nejdříve slušelo to trochu vysvětlit. Jde o to, že si občas jen tak z hecu nebo pro náladu udělám nějaký obrázek, jakoby reklamu na k47čku a pak to hodím na disk a dál se o to nestarám. A právě teď jsem na světlo světa vynesl tyto dva kousky: Intermezzo a kolekci Live i5 pain a napsal krátké komentáře. No a to je vše. Vše v kolonce grafika

Nakonec jen krátké sdělení, že kniha návštěv byla lehce pozměněna, aby se líp zobrazovala ve firefoxu.


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+
#novinky «« »» #škola
CC by-nc-sa

««« 23. 2. 2006 #155
»»» 12. 2. 2006 #153

publikované články:
16. 2. 2006 Live i5 pain 📷
30. 6. 2005 Intermezzo 📷

příbuzné články:
Den poté
#186
Rychlá infuze...
Proč ne?
#153
#152

píše k47 & hosté, kontakt: ascii@k47.cz