k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#145

— k47 (CC by-nc-sa)

Dobrý den/večer/noc (záleží kdy si tohle čtete). Dneska se styly dvě věci: byl jsem popsán jako maniodepresivní nespavec se zombickou tváří, která se ani nezaksichtí, což může být pravda, ale taky nemusí. Pak brácha smolil cosi v XHTML 1.1 a to mě přivedlo k otázkám validity K47čky, která není splněna. Ups, ale to je jedno, hlavně, že to maká.

Mám pramálo času, tak to vezmu hákem. Weri na 669.09 říkal, že to je pořádný sucháč, neboli vtip téměř bez vtipu. Nicméně evoluce pokračuje a jsou tu další dvě nové šestsetšedesátdevítky (tedy 669.10 a 669.11). Kdo se první zasměje, ať hodí kamenem :).

Pak se ozval Morfion a poslal svou úvahu Krása alebo zmysel života, kterou reaguje na jiné úvahy na toto téma (hlavně Sorrajin Smysl života). Je to další pohled na otázku, která trápí kdekoho: „co je tím pravým smyslem?“

Ale u Morfiona ještě zůstaneme; spustil totiž své vlastní stránky Fallen avatar, věnované fantasy, RPG a PC hrám. Zatím se stále rozjíždějí, ale myslím, že mají docela slibnou budoucnost. Chce to jen vytrvat. Samo sebou jsme vyměnili ikonky, takže teď K47čku a FA spojují pokrevní odkazy :).

A nakonec bych zmínil, že jsem upravil článek simutrans – snižování nákladů tak, aby odpovídal nejnovější verzi hry.

píše k47, ascii@k47.cz