k47.cz
výběr kolo foto makro povídky kultura
koronavirus TECH ▞▞ 🞄⬤🞄 | twitter RSS
««« »»»

#145

11. 1. 2006 (před 16 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Dobrý den/večer/noc (záleží kdy si tohle čtete). Dneska se styly dvě věci: byl jsem popsán jako ma­ni­o­de­pre­sivní ne­spa­vec se zom­bic­kou tváří, která se ani ne­za­k­sichtí, což může být pravda, ale taky nemusí. Pak brácha smolil cosi v XHTML 1.1 a to mě při­vedlo k otáz­kám va­li­dity K47čky, která není spl­něna. Ups, ale to je jedno, hlavně, že to maká.

Mám pra­málo času, tak to vezmu hákem. Weri na 669.09 říkal, že to je po­řádný sucháč, neboli vtip téměř bez vtipu. Nicméně evo­luce po­kra­čuje a jsou tu další dvě nové šest­setše­de­sát­de­vítky (tedy 669.10 a 669.11). Kdo se první za­směje, ať hodí ka­me­nem :).

Pak se ozval Mor­fion a poslal svou úvahu Krása alebo zmysel života, kterou re­a­guje na jiné úvahy na toto téma (hlavně Sorra­jin Smysl života). Je to další pohled na otázku, která trápí kde­koho: „co je tím pravým smys­lem?“

Ale u Mor­fi­ona ještě zů­sta­neme; spus­til totiž své vlastní stránky Fallen avatar, vě­no­vané fan­tasy, RPG a PC hrám. Zatím se stále roz­jíž­dějí, ale myslím, že mají docela slib­nou bu­douc­nost. Chce to jen vy­tr­vat. Samo sebou jsme vy­mě­nili ikonky, takže teď K47čku a FA spo­jují po­krevní odkazy :).

A na­ko­nec bych zmínil, že jsem upra­vil článek si­mu­trans – sni­žo­vání ná­kladů tak, aby od­po­ví­dal nej­no­vější verzi hry.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz