k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


#139

publikováno 12. 12. 2005 od k47

Blíží se vánoce a proto je nutné všechny vytrvalé příznivce K47čky nějak obdarovat. A právě ten přísun dárků se ve skutečnosti jmenuje aktualizace.

Dneska bych chtěl mluvit o Ignoranci. Sepsal jsem na toto téma malinký článeček, který jsem zařadil do sekce úvahy i když to tak úplně úvaha není. Dalo by se to nazvat něčím jako deník nebo portrét. Je to spíš konstatování určitých faktů zabalené do dumajícího hávu (neplést s doutnajícím hávem, to je něco jiného :). Prostě Ignorance se vším všudy.

Popojedem! Při poslouchání Hero od Machinae supremacy jsem dospěl k názoru, že je nutné výrazně rozhoupat stojaté vody! A to teď hned. Proto jsem expresně rozdělil spojené sekce grafika/komiks/úvahy/exces do jednotlivých kolonek. Někde je toho sice málo, ale takhle je to alespoň přehlednější.

Taky jsem z útrob počítače vylovil další šestsetšedesátdevítku (nebo numericky 669). Už je to čtvrtý kousek a přijdou další.

Už tady padla zmínka o švédské metalové kapele Machinae Supremacy. Abych to nějak osvětlil: právě tahle partička svým metalem doprovázeným zvuky C64 nazvučila fantastickou PC hru Jets "n" guns. Tam jsem se s nimi setkal prvně a i poté co jsem to několikrát dohrál, mi Machinae stále zněly v uších. No a nedavno jsem objevil jejich fantasticky zpracované stránky www.machinaesupremacy.com, kde si můžete stáhnou hooooodně jejich písniček (MP3 nebo OGG - tomu říkám luxus)!!! Povídám, stáhněte to, Machinae jsou skvělí!

Dost už vzrušených citových výlevů (ale něco tak fantastického jsem už dlouho neslyšel) a na konec se zmíním, že hezky udělané stránky mají taky Kraftwerk (www.kraftwerk.com/www.kraftwerk.de). Sice se na nich nedá stáhnou 30 mptrojek, ale zase se na nich člověk celkem zabaví. Nehledně, že si tam můžete poslechnout ukázky z mého oblíbeného alba Tour de France soundtrack.


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+
#novinky «« »» #hudba #MaSu
CC by-nc-sa

««« 16. 12. 2005 #140
»»» 5. 12. 2005 #138

publikované články:
12. 12. 2005 Ignorance
12. 12. 2005 669.04 📷

příbuzné články:
Zcela nová ideologie
Touha křičet
Syntax error
útok osmibitových pornofoniků
Co se stalo + trochu hudby + trochu stripů
#137

píše k47 & hosté, kontakt: ascii@k47.cz