k47.cz

twitter RSS
««« »»»

#119

31. 7. 2005 (před 17 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Motor tvorby se zadřel v & nastává těžká prázdninová krize.

Polovina je už spálena v propadlišti dějin a za tu dobu jsem spáchal jen bayvoko 3 aktualizace a to je strašně málo. Opakuje se historie důkladně ověřená minulými roky: i když jsou mraky volného času, tak de facto nic nedělám a dny letí zběsile vpřed. Ale přesto nenastalo absolutní sucho; fabrika ještě trochu frčí.

Tak tedy Motor přátelé. Co? Motor je název nové povídky z mé zuřivé hlavy a zuřivé klávesnice. Co bych k tomu řekl? Je to jakási výpověď o zuřivém úniku kamsi pryč, cesta bez cíle, kdy se hrdina snaží uniknout pravděpodobně sám před sebou a přitom mu hlavou víří vzpomínky. Pak se dostaví únava a hrdina ve vzpomínkách utone, konce cesty pravděpodobně nedosáhne. Sloh je kapku hrubý, ale to jsem v době vzniku neměl čas regulovat, protože jsem chtěl zachytit tu neuchopitelnou náladu, která mi pádila hlavou. Tolik k Motoru, je to zkrátka věc propojená s pavučinou vzpomínek a událostí v mé hlavě.

Noci beze spánku bývají dlouhé a doba, kdy už skoro končí noc a člověk je unaven má také svoje kouzlo. Tak by se dal popsat Večer za večerem, krátká básnička o nespánku.

Na závěr se rozloučím citátem člověka vystupujícího na Blueworldu pod nickem Aoeli le Oeoul Hašaša a ten citát zní: Pokud se chceš co nejlépe připravit na budoucnost, vykopej si hrob…... Myslím, že to dokonale vystihuje podstatu věci.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz