k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

10 let a nějaké ty statistiky

31. 12. 2013 (před 9 lety) — k47 (CC by)

Před pár měsíci tenhle kout internetu oslavil ukončení druhé pětiletky. Právě dekáda je už dost dlouhá doba, která si zaslouží nějaké ty rekapitulace, bilance, sumarizace a závěrečné proslovy. Ale bohužel je to zároveň už příliš dlouhá doba, abych si vybavil něco konkrétního. Vzpomínky na ty ztracené roky jsou šedé jako mlhavé podzimní večery. Zůstalo mi příliš málo slov, kterými bych celou etapu završil.


Ale na druhou stranu nemám nouzi o čísla. A když slova nestačí, aby pojala zmatek času, statistika a nějaké ty grafy můžou zastat jejich práci.

Z prvního grafu je vidět, jak to na k47čce žije v jednotlivých hodinách, z druhého v jednotlivých dnech v týdnu a ze třetího v jednotlivých letech – jsem noční pták, v sobotu publikuji nejméně a nejvíc slov psal v letech 2007 až 2009. Poslední graf je nejzajímavější, protože ukazuje stav git repoziáře, který obsahuje kompletní historii všeho, co jsem napsal pro k47čku včetně dosud nepublikovaných věcí, tedy ne okamžik publikace na k47čce, ale postupný proces psaní, který mý v posledních 4 letech celkem stabilní tempo.

píše k47, ascii@k47.cz