k47.cz
výběr kolo foto Praha povídky kultura
TECH ▞▞ | twitter RSS
komentáře článku 

Některé nápady přicházejí jenom na určitých místech v určitý čas...Text komentáře


romankrasa (2013-04-09 16:59)
pěkný článek. Já mám poslední dobou v hlavě jen záblesk, který zmizí. Asi múza přichází po troškách, inu bývalo to lepší :D ne, tvá stránka nemá návštěvnost nula-nula-nic, přinejmenším jeden ho čte.
Jaké jsou názvy těch literárních soutěží? Možná by mě to přinutilo konečně také zase něco sepsat. Je pravda, že mě začínají svrbět prsty


kaja47 (2013-04-10 05:46)
[1036]

Podle mě je důležité neklást takovým zábleskům zbytečné překážky a neklást na sebe přehnané nároky a nenechat se ovládnout strachem a nejistotou. Když to na mě přijde, sednu ke klávesnici a napíšu co mě svědí na bříškách prstů. Celý svět může jít k čertu. Když se výsledek nikomu nebude líbit, nic se neděje, jediná metrika mojí práce jako diletanta je, jestli jsem si užíval proces tvorby. Všechno ostatní je na bonus. Tenhle přístup (+ hledání nových a silných podnětů) mi pomohl se aspoň částečně *osvobodit* a prostě tvořit.

Návštěvnost k47čky není zase tak malá, jak píšu (koneckonců mám k dispozici všechny statistiky žeano). Všechny tyhle narážky jsou forma anglického *self-deprecation* humoru. Velice si cením každého návštěvníka a ještě víc těch "pravidelných .[about](Za pár měsíců k47čka oslaví desáté narozeniny a to vás všechny pozvu to oslavit)".

Soutěže jsem extrahoval převážně z tohohle seznamu: http://www.vaseliteratura.cz/souteze/literarni-souteze.html Jsou seřazené podle data, kdy končí a je jich spousta.


píše k47 & hosté, ascii@k47.cz