k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


Londýn bude sportovat!

publikováno 14. 5. 2012 od k47
CC by-nc-sa (zdroj)

Možná, že nakonec bude. Pokud tedy najde nějaké sportovce mezi všemi těmi vojáky, zbraněmi a paranoiou.


Stručně: - Vyšší místa plánují do několika baráků nainstalovat rakety země-vzduch. Zdejších se nikdo na nic neptal, ale nebojte, prý to místní obyvatele vůbec neohrozí. A já si vždycky myslel, že když budu chtít provést nějakou neplechu letadlem, nejdřív zničím protiletadlové střely a jejich přilehlé okolí.
- Deseti tisíc policajtům bude asistovat 13500 vojáků (sportovců bude dohromady 10500, ale o ně tady přece vůbec nejde).
- Dále nemůžou chybět obojživelná plavidla, bojová letadla a vrtulníky. Londýn nejspíš čeká, že si tam dají dostaveníčko úplně všichni teroristi na světě.
- Armáda bude machrovat novými nesmrtícími hračkami jako třeba LRAD (Long Range Acoustic Device), což je reproduktor, který dokáže vyrobit 150 decibelů a všem do vzdálenosti 150 metrů způsobí značné bolesti.
- Mnoho lidí nebylo na bristké ostrovy vůbec vpuštěno, protože by mohli dělat problémy. Klíčové slovo: mohli.
- Dalším lidem bylo zakázáno se vyskytovat kdekoli v blízkosti olympijských her. Proč? Například kvůli tomu, že dříve měli námitky proti stavbě olympijských staveb v blízkosti svých domovů. Pět let v base, když poruší a jenom projdou kolem Olympijské Utopie - zcela adekvátní sazba za to, že někdo má vlastní názor. Sponzoři olympiády chtějí mít mediální obraz pevně v rukou a všude musejí být vidět jenom usměvavé tváře. Británie má s "precrime" (tedy trestání zločinu, který by se mohl stát) už nějaké zkušenosti. A shodou náhod to bylo taky u příležitosti, kdy musely být vidět jenom usměvavé tváře.

Británie - před ostatními vždycky krok napřed. Krok napřed ne cestě k policejními státu.


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+

««« 23. 5. 2012 Nevíte, kde jsem nechal své oči?
»»» 12. 5. 2012 Inspirace #1

příbuzné články:
Dny pojídání koláčů jsou u konce
Namiřte na sebe kamery
Bijte Poláky! 📷
Dotovat hudbu?
Útok na vlastnictví, část první (knihy)
Útok na vlastnictví, routery, zdravý rozum a všechno, na čem stojí naše civilizace

sem odkazují:
The Bugle

píše k47 & hosté, kontakt: ascii@k47.cz