k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Železo

20. 2. 2017 (před 6 lety) — k47

Začínali jsme být příliš pohodlní, slábli jsme, tloustli a měkli jako mrtvé prase plovoucí v jezeře. Propadali jsme apatii a klidu, žili život bez výzev a bez konfrontace. Ta nás celé roky udržovala ve střehu, připravené a zdravé, ale začala se vytrácet. Bylo na čase ve velkém protáhnout svaly.

Tohle je krátká pasáž z úvodu Lhářů, která vystřelí dva hlavní protagonisty na cyklistickou cestu napříč Evropou zpátky do Republiky. Každý text je nevyhnutelně autobiografický a ani tenhle není výjimkou. Přesně vystihuje, ███████████████. V poslední bodě ████████████████████████████████████████ nejsem ve formě. Bývaly doby, kdy jsem byl celkem fit & cvičil tři ze čtyř dnů, ale to je dávno pryč. Teď nedám ani ████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████ – kterou jsem kdysi používal jako standardní jednotku pro kalibraci fyzičky.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████ utopil.

Líp se to sejít nemohlo. Kde najít lepší motivaci než v pustinách? Když na ničem nezáleží, tak proč nezačít zvedat železo? Proč ne? ████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

+1: Endorfin je zkrácenina pojmu endogenní morfin & to vysvětluje všechno. Hraje roli v depersonalizaci.

+2: Do dneška jsem nevěděl, že existuje pojem „coregasm“, ale naprosto přesně jsem věděl, co popisuje.

píše k47, ascii@k47.cz