k47.cz    — každý den dokud se vám to nezačne líbit
foto Praha výběr povídky kultura | twitter FB


Telegraficky

publikováno 8. 10. 2017 od k47

Nepamatuju si nic z tohohle roku. Když jsem █████████████████, vzpomněl jsem si na jeden okamžik léta. Pak mi došlo, že to nebylo tohle léto, ale to minulé, možná dokonce předminulé. Od té doby si nevzpomínám na nic.

Nedávno byl Robert Webb hostem RHLSTP podcastu a mluvil o svém memoáru/autobiografii/knize, kde se zabývá svým dětstvím & dospíváním. Na chvíli jsem přemýšlel, co bych v takové situaci mohl napsal sám. Nic. Skoro nic se nestalo a ten zbytek jsem zapomněl. Minulost zmizela, ale stejně nemá žádnou cenu.

Kdybych psal autobiografii, naplnil bych ji až po okraj fikcí.

z tohoto dne

Dále jen telegraficky:

- Webkomix Two Guys and Guy se vrací. Tedy možná se vrátí. Autor komixu to dělal roky zadarmo, odměnou mu byl jen stres a duševní chátrání. Rozhodl se komix vzkřísit jen pokud na patreonu dosáhne laťky 500$ za strip. Tak mu tam něco přihoďte, protože twogag je super. Třeba tenhle strip mi v mozku uvízl jako šrapnel z války.

- Viděl zajímavou přednášku o otrokářství v Americe. Překvapilo mě, o jak neuvěřitelně velký byznys šlo. V jednom okamžiku 60% exportu Spojených států představovala bavlna. Ta Nehisi to trefně shrnul:

We talk about enslavement as though it was a bump in the road and I tell people it's the road.

- Track Betrying Chino od 65daysofstatic mě vždycky, když se mi prožene playlistem, překvapí. Je krátký, ale velice intenzivní. Dvě minuty a něco je ve světě post-rocku jako nic, ale se zvukem vytočeným na max to se mnou zamává.

- Ve frontě ASCII blogu mám rozepsané spousty věcí, ale není síla je dotáhnout do konce. Jde mimo jiné o tyhle věci: Něco o Pride, Zlatý den Zlaté Prahy, podcast The Bugle (pořád se mi to nelíbí a próza je dřevěná jako dřevorubcův srub (tohle je příklad, ani pořádné přirovnání ze mě nevyleze)), sitcomy, text, který se točí kolem Huntera S. Thompsona, fetišizace mládí a Pink Floyd, tisíc nesouvislých fragmentů o samotě a izolaci, argumentační taktiky používající hladovějící děti v Africe, taky chci dopsat tu fantasy povídku a pokračovat v doomsday party.

- Jo a asi spojím ASCII blog a k47čku. Poprvé za třináct let její existence jsem tam nic nenapsal celý jeden měsíc. Takhle mám dva blogy - jeden je mrtvý, druhý překypuje aktivitou. Bude lepší, když bude existovat jen jeden z nich. Operaci musím připravit, aby fungovalo přesměrování všech odkazů & lidé, kteří mají buď RSS k47čky nebo RSS ASCII ve čtečce o nic nepřišli. Navíc mám stále nějaké věci pro k47čku ve frontě, které jsem z různých důvodů (stud, motivace, paměť) donekonečna odkládal. Po sloučení je začnu hromadně sypat ven.


vstoupit do diskuze    sdílet na facebooku, twitteru, google+

««« 9. 10. 2017 Nechtěné vzpomínky 📷
»»» 7. 10. 2017 Simulace boha

sem odkazují:
Sjednocení
Nuclear Delight
Nechtěné vzpomínky 📷

píše k47 & hosté, kontakt: ascii@k47.cz