k47.cz
foto Praha výběr povídky kulturatwitter FB


19. 2.

Podcast


Andy Zaltzman měl podcast. Byl plný lží, výmyslů a slovních hříček. A byl docela fajn. Docela dost fajn. Dost na to abych ho začal poslouchat & milovat. Jmenoval se The Bugle.

Andy patří do podcastové dynastie Zaltzmanů. Jeho sestra má na starosti Allusionist a (ještě s jedním chlápkem jehož jméno jsem zapomněl) Answer me this. První jmenovaný neposlouchám, s tím druhým jsem se nějakou dobu zdržoval, ale po pár epizodách jsem musel přestat. AMT je neuvětřitelně plytký a postradatelný, skoro vypadá, že má nějakou hodnotu, ale je to jen šum a blábolení, slovní obdoba prejtu, namletý rosol slov bez jiskry, který mě ve výsledku vždcky jen naštval.

Naproti tomu The Bugle má jiskru, protože za ním stojí talentovaní lidé - Andy a dříve i John Oliver, zakládá si na satiře, slovní ekvilibristice, Andyho nekonečných tirádách slovních hříček (tzv. pun run) a suchém humoru.

To je pro dnešek všechno. Jediný další podcast, který v současnosti pravidelně poslouchám je No such thing as a fish. Měl bych poslouchat ještě něco? Napište mi co na ascii@k47.cz


vstoupit do diskuze

««« 20. 2. Železo
»»» 18. 2. love story

příbuzné články:
Vodní plocha 📷
Imigranti
Hmyz 📷
Zdroj všeho zla 📷
Nasráno 📷

sem odkazují:
The Bugle
Zeitgeist 📷
Podcast 2
Platformy

píše k47 & NEVERYOUNG, kontakt: ascii@k47.cz