k47.cz

twitter RSS
««« »»»

Nausea

18. 8. 2017 — k47

Vedlejší účinky těhle léků jsou na vážně hovno – ráno se probudím, jsem unavený, v průběhu dne se ozve nausea a večer jsem zase unavený, nemusím nic dělat, ale přesto je mi na chcípnutí. FFS. Nausea je z toho koktelju spatnosti to nejhorší – připadám si, že budu každou chvíli zvracet, i když dobře vím, že se nic takového nestane, jde jen o vedlejší účinek lékařských jedů. Když se mi zvedá žaludek, v hlavě mi začne hrát Meds od Placeba.


Jinak jsem se začal probírat fotkami z pražského Pride průvodu & není to nic strašlivého. V té extravaganze jsem nastřílel jenom 250 snímků. Díky bohu za to, protože i tak je to něco kolem 9GB RAW dat, na disku mi dochází místo & nechce se mi pouštět do úklidu.

Už teď jsou jasné tři věci:

  1. Moje schopnost kompozice za letu pořád nestojí za nic.
  2. Když provedu nějaké experimentální nastavení expozice, zapomenu ho přehodit zpátky a několik následujících záběrů je nepoužitelných. Každý neúspěch je příležitost se něco naučit.
  3. Většinu fotek jsem pořídil s 28-70mm sklem vytočeným na nejširší konec a pořád to bylo málo. To znamená, že jsem se dostal tak blízko jak jen to bylo možné & hodilo by se něco širšího, super by byl 16-35mm f/4, ale postrádám potřebný cash. Pokud mi někdo chce přispět potřebných 30k nebudu se bránit.
  4. V sadě je jedna dobrá fotka, která to celé ospravedlňuje.
píše k47 & hosté, ascii@k47.cz