k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Fragmenty

18. 4. 2017 (před 6 lety) — k47
  1. Když něco není dost zajímavé, znamená to jen, že jste se nedívali dostatečně pozorně. Stačí jen prolézat stanicemi metra a sledovat detaily a všímat si drobností. Pomůže mít při sobě člověka, který o daném tématu ví naprosto všechno. Pak se drobnohledového tranzu dosáhne mnohem snáze.
  2. Pro morální podporu nejsem ten správný člověk. Ne že bych nechtěl, ale moc mi to nejde & vždycky to vyzní nepříliš upřímně & podpůrně.
  3. Na velikonoční pondělí ve vlaku řádily gangy koledníků & propleskávaly (byť jen symbolicky) cestující ženy & dívky. Chtěl jsem jedné hodit pepřový sprej se slovy: Dej jim tohle. Už jen za to, jak jeden z koledníků používal frázi „to nevadí“ nebo „to je jedno“, když každá žena/dívka odporovala. „To je jedno“ neříkáš ty ze své pozici, to říká ten, kdo vytáhl kratší slánku, blbečku.
  4. Jedno kryptické slovo může mít obrovský význam. Jedno slovo může být špičkou ledovce a pod ním se může skrývat smutek & zklamání.
  5. Hrdinové Doomsday party blogu se o nic nestarají a jsou emocionálně mrtví. To je obraná reakce. Když se jim nic nemůže dostat pod kůži, nic je nemůže zranit.
píše k47, ascii@k47.cz