k47.cz
foto Praha výběr povídky kulturatwitter FB


27. 3.

Nula milimetrů


Konečně mám vousy delší než vlasy. Ale nevypadám jako Karl Marx, šel jsem na to z druhé strany.

Situace na mojí hlavě je jako bojiště zákopové války. Nic moc se tam nedá zachránit & nejlepší, v co můžu doufat, je brzký konec & sestřih Jasona Stathama. Dalo se to čekat, protože nejméně čtyři generace zpátky byly všichni předkové holohlaví. Tohle aspoň potvrzuje, že nejsem adoptovaný. (Je to zvláštní pocit si skutečně naplno uvědomit, že jste z 50% jedním z vašich ████████ & to je váš osud, kterého se nemůžete zbavit, nemůžete tu jednu polovinu odřezat skalpelem.)

V posledních měsících jsem začal zkracovat. Začal jsem s 12 milimetry, chvíli s tím na zkoušku žil, pak se ostříhal na 9 mm, zase s tím pár týdnů fungoval, pak to zkrátil 6 mm, zase test, sestřihal 3 mm & teď jsem udělal poslední krok: nula milimetrů. Tedy ne úplně nic, ale jen tolik, kolik dovolí strojek bez nástavce. Bude to spíš někdo kolem jednoho milimetru, ale to se už pohybuji v délkách, které spadají do kategorie "bez vlasů".

Ale musím říct, že to není to špatný. Navíc jsem konečně na vlastní oči viděl tu jizvu ███████████, kterou mám na hlavě asi od pěti let.


vstoupit do diskuze

««« 28. 3. Tučné písmo
»»» 26. 3. Jedna fotka od provazu 📷

sem odkazují:
Nahota

píše k47 & NEVERYOUNG, kontakt: ascii@k47.cz