archiv 5/2026
Pronásleduje mě jedna myšlenka: V létě je horko, v zimě zima. Dala by se tepelná energie uskladnit na pár měsíců a pak poslat do radiátorů? V nestřežených chvílích na mě útočí vidina obří ocelové krychle, doběla rozpálené, zakopané hluboko pod zemí. Jak moc je to nereálné? Tohle je můj pokus se… celý článek →