k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Modla kultu kříže

— k47

Podívejte, co nám vyrostlo u naší slavné cyklostezky. Ježíšovci si tam vztyčili monument zasvěcený jejich odpornému a krutému bogu; tomu, který je zároveň všemilující kouzelný mužíček sedící na mráčku a zároveň masový vrah. Biblus má sloužit jako přehlídka sektářského moudra a nástroj pro rekrutování dalších lidí do spárů kultu kříže, ale nic z člověka neudělá ateistu rychleji než, velice pečlivé čtení kolekce báchorek doby železné. Nesnadný úkol, když je biblus psaná tou archaickou hatmatilkou. Biblus más stejnou roli jako Mein Kampf – není od toho, aby se četla, je od toho, aby se v ní věřilo.

Nejvtipnšjší na erekci nové modly je nápis na jednom z kamenů:

Na poděkování bohu za odvrácení pandemie a prosba o dar zdraví a míru pro Evropu L.P. 2022

Za dobré věci může bůg. Za ty špatné může kdo? Nespecifikováno. Váš kouzelný strejda vypadá velice dobře, když mu připíšete každé pozitivní uprdnutí, ale zlo a utrpení ve světě, který má mít pod palcem vševědoucí a všeho-schopný skřítek, to je práce… hm… za to může… někdo jiný, koho náš čarodějný tyran nástroj, sloužící primárně pro eliminaci strachu ze smrti, nemůže nijak zastavit.

Když říkám vtipné, myslím urážející. Nemohl náš omnipotentní čaroplaš odvrátit pandemii předtím než v ČR umřelo 40000 lidí? A na celém světě 6.7 – 28.3 milionů? Jenom říkám, že pokud byl nějaký okamžik perfektní pro kouzelnickou intervenci antropomorfní manifestace sdílené pověry, bylo to zhruba v lednu 2020, než to celé explodovalo. Rozhodně dřív, než jsme katastrofu museli roky brzdit neúnavnou prací lékařů, vědců a společného úsilí nás všech. Nebo je to tak, že zázraku-schopný sociopat, může i za mRNA vakcíny? Jestli ano, pak mohl zhmotnit pár stovek milionů dávek někdy v tom týdnu, kdy v Itálii před krematorii stály fronty rakví. Jenom nápad. Ale i tak díky. Musí jít o čin seriózně narušené mysli, když si prožije nejhorší pandemii za poslední století, ale pak pak si řekne, že za všechno dobré může pohádková bytost, v níž z důvodu historického nedorozumění stále věří překvapivé množství dospělých.

Dobře víme, co by se dělo, kdyby zvládání covidu měli pod palcem ježíšovci. Kniha Pale Rider tuhle situaci popisuje velice jasně: Během chřipkové pandemie roku 1918 v některých španělských městech ježíšovští černoprdelníci prohlašovali, že jediné, co lidi zachrání od plíživé smrti, je jedině víc boga, proto je nahnali do kostelů a následovalo jen více nákazy a více mrtvých.

Děkovat panáčkovi na mráčku za cokoli, je urážka, která nemá obdoby.

Na virus, co vzal svět útokem v lednu 2020, jsme v dubnu začali s klinickými testy vakcín, koncem roku byly schválené a začalo se s jejich nasazováním. Kdybychom to nechali na magickém pantátovi, chrchláme ještě dnes a brodíme se při tom hromadami mrtvol. Děkovat krutému tyranovi znamená ignorovat všechny tyhle úžasné pokroky v soustrojí lidstva, s nimiž sekta kříže jednak nemá nic společného, ale navíc stojí přesně proti nim. Vzývání moci fiktivní bytosti zamlčuje úspěchy lidského pokolení a ignoruje bolest a strádání, kterým jsme se museli prokousat.

Morové sloupy jsme stavěli jako pověrčivá mementa v dobách před objevem teorie mikrobů, kdy epidemiologie nebo imunologie neexistovala ani jako nejdivočejší sen nejlepších mozků své doby.

Jestli chcete osvobodit veřejný prostor a odstranit modlu krvavého boga, kříž se nachází tady a je dole přichycen 30mm šrouby. Stačí jeden chlap s klíčem, co má pořádně dlouhou násadou, druhý s provazem, a kříž poputuje jde k zemi.

píše k47, ascii@k47.cz