k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Tradiční rodina: Jeden muž a jedna žena a dalších několik žen a pár konkubín a otrokyně a válečné zajatkyně a oběti znásilnění

29. 5. 2019 — k47

Když nějaký ježíšovec začne vykřikovat něco o ochraně tradiční rodiny a křesťanských hodnotách, zeptejte se ho jakou formu tradiční rodiny má na mysli, protože ve starém zákoně bible, který je plný kontradikcí a velice podivných morálních zásad, se to polygamií jen hemží.

Asi takhle: Dneska jsem měl v plánu napsat něco jiného, ale tohle odvedlo moji pozornost. Je to infografika všech forem svazků muže a jedné nebo několika žen propagovaných v bibli. Chtěl jsem najít všechny verše, zmiňující ony polygamisty, ale hledat je byla tak strašlivá nuda, že jsem to zabalil po pěti výše zmíněných. Bible a hlavně starý zákon je odpad po všech stránkách. Připomíná fanfikci, napsanou zpoceným dvanáctiletým „nerdem“, ve které je jeho oblíbená postava (v tomto případě bůh) ta nejlepší a nejvíc cool, co zabíjí lidi nalevo a napravo, tady utopí miliony, jinde změní někoho v solný sloup, tamhle nechá dvě medvědice roztrhat dvaačtyřicet malých dětí za to, že se pošklebovali něčí pleši. Jde o čirou primitivní fantazii moci, kterou napsali perverzní starci očividně ujíždějící na představě vražd, harémů a žen jako majetku, a jejíž marketing staví na našem strachu ze smrti. Zkrátka odpad.

píše k47, ascii@k47.cz