k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Rasisté rádi recyklují

26. 4. 2019 — k47

Když se nad tím zamyslíte, rasisté, xenofobové, islamofobové (a jiní voliči SPD) by měli patřit mezi ty nejekologičtější lidi na světě, pokud by své vyznání brali aspoň trochu vážně.

Nesnáší islám a proto mi přijde jen logické, že by se měli snažit co nejvíce uškodit všem, kdo toto náboženství vyznávají. Odkud pochází velká část produkce ropy? Z arabských zemí, kde má Islám nezanedbatelné místo. Tyto země čerpají nesmírné bohatství z ropy. Dává jen smysl, že zmírněním závislosti na ropě a přechodu na alternativní paliva, bude mít následky na jejich ekonomiku. Islamafobové by proto měli jezdit elektrickými auty, lobbovat za investice do veřejné dopravy a cyklostezky.

Děsí je také migrace. Klimatické změny můžou vést k suchu a nedostatku jídla, což bude mít za následek velké množství lidí, kteří cítí potřebu se přesunout do oblastí, kde nebudou umírat žízní a hladem. Jedním z těchto míst může být i Evropa. Proto je jen logické, že by se xenofobové měli k přírodě chovat co nejopatrněji a podporovat snahy redukce CO2, aby globální oteplování mělo minimální dopad. Kdyby domysleli svůj strach a nenávist do logických důsledků, museli by být zelenější než Zelení.

Něco takového by mohl být hypotetický příklad užitečné konspirace, jak využít přesvědčení našich nepřátel pro něco pozitivního.

píše k47, ascii@k47.cz